ZION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZION

GLAVNI FORUM SAVEZA ZION
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MODUS ODSUSTVA

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
pekarammstein
Admin
pekarammstein


Broj poruka : 61
Godina : 32
Localisation : Pancevo
Datum upisa : 16.05.2007

MODUS ODSUSTVA Empty
PočaljiNaslov: MODUS ODSUSTVA   MODUS ODSUSTVA Icon_minitimeSre Jun 06, 2007 1:50 pm

Da li se dobijaju resursi kada se ode u modus odsustva Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
https://theimperium.forumsr.com
rayyax

rayyax


Broj poruka : 13
Datum upisa : 23.05.2007

MODUS ODSUSTVA Empty
PočaljiNaslov: MO   MODUS ODSUSTVA Icon_minitimeSre Jun 06, 2007 2:10 pm

kolko ja znam u MO-u, sve stoji... znači nema resa, a i bilo bi malo glupo da dobivaš rese u MO jer te nitko nemože napast..
Nazad na vrh Ići dole
Pahket




Broj poruka : 69
Godina : 43
Localisation : Virovitica
Datum upisa : 22.05.2007

MODUS ODSUSTVA Empty
PočaljiNaslov: DOBIVAŠ   MODUS ODSUSTVA Icon_minitimeSre Jun 06, 2007 3:12 pm

DOBIVAS 20 METALA PO SATU I 10 KRISTALA PO SATU, DEUT NE! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Black Crusader

Black Crusader


Broj poruka : 9
Godina : 38
Localisation : Subotica
Datum upisa : 28.05.2007

MODUS ODSUSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MODUS ODSUSTVA   MODUS ODSUSTVA Icon_minitimeČet Jun 07, 2007 2:17 am

Jeste, zato sto ti modus odsustva stavi sve rudnike na 0%... I zabranjuje da te drugi napadaju, medjutim da bi usao u modus treba da se zavrse sva istrazivanja, svaka izgradnja, i bilo koja flota mora biti stacionirana!
Ako udjete u modus DOK vas neko napada, njegov napad ce se zavrsiti! To je uradjeno da bi se sprecio mod save (kad god te neko napadne.. ti u modus odsustva)...
Po meni je mnogo bolji account sitting. Jeste da je ovako flota ranjiva, ali ako ti cuva neko jaci, on moze da se osveti Twisted Evil
I pored toga sto je zabranjeno pomeranje flote, onaj koji cuva moze da gradi zgrade, brodove i da vrsi istrazivanja... a mnogo mi je to bolje ako nakon sto vam neko skrsi flotu morate malo da dodjete sebi.
Jer najvaznije je to da vam ostaje produkcija, i sa tim skupljate resurse. Jedino sto je caka kod ovoga je da morate paziti kome dajete acc na cuvanje! Mora biti neko kome verujete, i za koga znate da ce redovno da proverava vas acc. Ja sam uradio account siting nedelju dana u uni 13!
A, da i morate javiti operaterima da vas ne banuju zbog IP-a, samo im posaljete poruku. nemorate cekati odgovor!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MODUS ODSUSTVA Empty
PočaljiNaslov: Re: MODUS ODSUSTVA   MODUS ODSUSTVA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MODUS ODSUSTVA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZION-
Skoči na: