ZION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZION

GLAVNI FORUM SAVEZA ZION
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Odnos slabi jaki igraci

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
delta2

delta2


Broj poruka : 23
Godina : 39
Datum upisa : 28.05.2007

Odnos slabi jaki igraci Empty
PočaljiNaslov: Odnos slabi jaki igraci   Odnos slabi jaki igraci Icon_minitimeUto Jun 19, 2007 3:59 pm

Interesuje me koje zaduzen za ta jebena pravila? !!!

To mi je bezze,da te neko roka ko je 5 ili 10 puta jaci od tebe.
Treba da se napravi proporcionalan odnos,recimo da oni koji su na 100 mjestu,sad lupam, da mogu napadati igrace koji su na maximalno 300-tom mjestu.

A ne, ja sam na 100 pa rokam tebe koji si 10 puta slabiji i na nekom 500-tom mjestu.

Pa zar nije sranje
Nazad na vrh Ići dole
Black

Black


Broj poruka : 26
Godina : 44
Localisation : Subotica
Datum upisa : 23.05.2007

Odnos slabi jaki igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Odnos slabi jaki igraci   Odnos slabi jaki igraci Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 10:05 am

Jeste ali problem je i sto su neki ljudi zasticeni u ovoj igri od strane moderatora,tj. sto rece jedan moj kolega koji je prestao igrati i koji je banovan postoje odredjeni klanovi ili povlasteni igraci
Nazad na vrh Ići dole
delta2

delta2


Broj poruka : 23
Godina : 39
Datum upisa : 28.05.2007

Odnos slabi jaki igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Odnos slabi jaki igraci   Odnos slabi jaki igraci Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 2:52 pm

Ako je tako,jebes onda igru.
Najgora stvar je kad nekoga napadaju po 4 puta na dan i niko covjeku ne pomaze od ovih jakih igraca.
Ja bi pomogao,ali sta ja mugu sa 15 malih lovaca i 7 velikih i sa 4 krstarice? Pa nista.

Ali ima ljudi koji imaju dosta vise flote,a ni da mrdnu kurcem,pa za koji
kurac je onda savez.

Ja sam javno pozivao da bi pomogao i Peki,i jel vjerujes da niko nije poslao ni lovca na tog lika koji ga je napadao svaki dan.

Ali sam ja sada tog lika otreso i vise ne napada,odrzao mu predavanje o odnosi ma slabi jaki igraci. Pa sta si napao covjeka nedas mu zivjeti,a jos si jaci od njega 8 puta. Ajd stisnu muda pa napadni nekog jaceg od sebe.

Ucutio se,nista nije rekao,samo rece: "Pa dobro,necu te vise dirati".
Nazad na vrh Ići dole
Black

Black


Broj poruka : 26
Godina : 44
Localisation : Subotica
Datum upisa : 23.05.2007

Odnos slabi jaki igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Odnos slabi jaki igraci   Odnos slabi jaki igraci Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 3:51 pm

Pazi to je naprimer OK ali isto tako ja prolazim sa likom koji je jaci od mene i vec neznam sta mu nisam poslao u poruci i jednostavno ga boli uvo jer mu nemogu nista a nekrsi nikakva pravila da bi ga banovali tj kaznili.
Nazad na vrh Ići dole
delta2

delta2


Broj poruka : 23
Godina : 39
Datum upisa : 28.05.2007

Odnos slabi jaki igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Odnos slabi jaki igraci   Odnos slabi jaki igraci Icon_minitimeSre Jun 20, 2007 5:17 pm

Jbg,moras to malo diplomatski.

Ja sam ga presjekao u dvije recenice,al sam mu uvalio momacki.
Pa jebote imaj malo obzira. Ne kazem ja,treba i napadati zato je igra,a
po 5 puta na dan,mislim smijesno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odnos slabi jaki igraci Empty
PočaljiNaslov: Re: Odnos slabi jaki igraci   Odnos slabi jaki igraci Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Odnos slabi jaki igraci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZION-
Skoči na: